** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Naší rezervě se vydařilo utkání v Bečvárech. Rozhodl dvěma góly hrající gólman Heres.

Rozjetý vlak z Bečvár zpočátku utkání měl pomalý rozjezd. Toho využili lhotečtí. Na soupeře hned v úvodní pětiminutovce vystřelili 4krát, ale pouze jedna rána mířila mezi tři tyče – s tou si bečvárský brankář lehce poradil. Pak zavelel strojvedoucí rozjeté bečvárské mašiny Černý, ten vyzval k zakončení z hranice vápna Jahodu. Jeho nebezpečnou střelu mířící do šibenice vyrazil lhotecký brankář na rohový kop, běžela 15. minuta. Další velkou příležitost měl Čáslava, který se objevil sám před gólmanem Málkem na malém vápně. Na straně lhoteckých stálo štěstí, jelikož Čáslavovi střela nesedla a zamířila metr vedle Málkovy světničky. Poté převzala iniciativu lhotecká ofenziva, jeden z útočníků připravil šanci pro pravého záložníka Kopeckého. Ten asi neměl střelecké kopačky, jeho ránu z pravé strany skončila vysoko nad bránou. Dále se střelami prezentovali Kureš a Heres, ani jeden však nemířil přesně. A i díky tomu se poločasové skóre nezměnilo a mohlo se jít do kabin za stavu 0:0.

Druhý poločas měl již od samého začátku velice dobré tempo. Lhotečtí fotbalisté měli sérií rohů hned v úvodu, avšak bez úspěchu. Úspěšný zásah přišel v 50. minutě. Na hranici velkého vápna si míč převzal Heres, a svou silnější pravou nohou vystřelil. Na jeho ránu byl bečvárský brankář krátký, zapadla přesně „za háčky“. Heres byl autorem další šance, a znovu s gólovou tečkou. Po centru Čáslavského se pověsil do vzduchu a hlavičkou přidal svůj druhý zásah. Utkání měla Lhota pod kontrolou, do momentu v 67. minutě. V té minutě se hloupě vykartoval útočník Hojda a kvůli tomu šla Lhota do oslabení. V tu chvílí začaly Bečváry tlačit a zvyšovat tempo hry. To se jim vyplatilo po jedné z chyb lhoteckých. Fejt na levé straně nedokázal odkopnout míč, ten si poté vybojoval jeden bečvářských a centrem našel na zadní tyči útočníka Kropáčka, ten zakončil do břevna. Na následnou dorážku velitele Černého neměl ani brankář Málek nárok. Do konce utkání v ten moment zbývalo osm minut. Naštěstí, díky pevné obraně se bečvářským nepodařilo nijak ohrozit lhoteckou branku. Lhota zvítězila v Bečvárech 2:1 a mohla se tak radovat ze třech bodů.

Sestava:
Málek – L. Soukup (K), V. Soukup, Lochman – Fejt, Kureš, Rezler, Čáslavský, Kopecký – Hojda, Heres
Na lavičce:
O. Záhora

ŽK: Horáček (26.), Uher (64.) – Hojda (66. + 67.)
ČK: Hojda (67.)
Rozhodčí: Karel Hron
Počet diváků: 21

Děkujeme Bečvárům za kvalitní utkání a přejeme jim mnoho bodů v dalších zápasech!

Své poslední domácí utkání odehraje naše rezerva v neděli 5. listopadu v 11:00. Soupeřem bude tým z Konárovic.