** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Dorost prohrál v Pečkách. Btým porazil Velký Osek 2:0 a Atým nešťastně prohrál s Planany.

23. 3. 2024 – AFK Pečky 4:1 Dorost
Dorostenci po bojovném výkonu spadli na předposlední (13.) místo, zatímco čtvrté Pečky si vytvořily 7 bodový náskok na pátou Litol.

Sestava:
Hála (K) – Louman, Karban, Hanes – Topinka, Senohrábek, Věříš, Dohanič, Záhora – Zmátlo, Janáček
Lavička:
M. Hofierka, Bourek a Vávra

Góly: Muller (21. a 24.), Kašpárek (75.) a Arazim (79. pokutový kop) – Zmátlo (43.)
ŽK: žádná
ČK: žádná
Rozhodčí: Matyáš Starý
Počet diváků: 40

24. 3. 2024 – B-tým 2:0 FK Viktorie Velký Osek
Lhotecká rezerva vstoupila do zápasu ospale. V první minutě mohli hosté jít do vedení po ráně jednoho z jejich útočníků, ten však minul. Poté se již probudil lhotecký celek. Po střele Karbana a skvělém zákroku oseckého gólmana zkusil své štěstí Kureš z přímého kopu za hranicí velkého vápna. Gólman Oseka však podržel své mužstvo. Ke konci první půle domácí viděli gól. Karban, kterému se lepila smůla na paty při jeho střelách, se mohl radovat z gólu, kdy prostřelil jak oseckého stopera, tak i gólmana Křičku – 1:0. O pár chvil později se lhotečtí mohli radovat i z druhé branky. Rozumný svou ranou rozradostnil domácí příznivce.
V druhém poločase viděli fanoušci spíše boj ve středu pole. Za zmínku však stojí střela velkooseckého útočníka, kdy orazítkoval Málkovu tyč.
Lhota se díky tomuto vítězství posunula na 4. místo tabulky. Velký Osek se po dnešním zápase nachází na 12. pozici.

Sestava:
Málek – Hojda, Kubánek, Lochman – Kopecký, Čáslavský, Kureš (K), Švanda, Černý – Karban, Rozumný

24. 3. 2024 – A-tým 0:1 TJ Sokol Plaňany
Zápas, do kterého vstoupily Plaňany opravdu namotivovaní, se již od prvních minut nesl v duchu tvrdého boje. Plaňany mohli ve 3. minutě ujmout vedení, z brankové čáry vykopával kapitán Klička a zachránil tak své mužstvo. V 9. minutě se avšak hosté radovali z prvního jarního gólu. Domácí zahrávali rohový kop, ten však odvrátila soupeřova obrana a zároveň tím založila rychlý protiútok. Před domácí svatyní vznikla po centru plaňanského záložníka lehká diskomunikace mezi brankářem a jedním z obránců. Míč propadl na zadní tyč, kde do prázdné brány zakončoval Borovko. Poté se již zápas nesl v soubojovém duchu. Po tvrdém zákroku měli lhotečtí možnost zahrávání přímého kopu. Krajíčkovu střelu vytáhl plaňanský gólman těsně nad břevno. Ta také uzavřela první poločas.
Druhá půle započala stejným způsobem jako skončila ta první. Tuhý boj však rozsekla zvláštně nařízená penalta ve prospěch hostí v 55. minutě. Tu však báječným zákrokem chytil lhotecký čaroděj Heres. Poslední šanci domácích, kdy sám před gólmanem Plaňan objevil Černý, zhatil zvednutý praporek jednoho z pomezních.
Lhotecký celek se nyní nachází na 11. místě. Plaňany jsou příčku za nimi se 4 bodovou ztrátou na Lhotu.