** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Dnes jsme sehráli poslední mistrovský zápas a to s mužstvem Jesenice.Podle tabulky by vše nasvědčovalo tomu,že vše půjde samo.Bohužel naši hráči měli dnes podle všeho těžké nohy.Vázla nám kombinační hra a celkově nám vše dlouho trvalo.Hosté i když prohrávali tak se nebáli kombinovat a to i za stavu 4:0 poločasovém pro Lhotu.

V poločase jsme hráče nabádali aby si zahráli fotbal, tak se hra malinko zlepšila ale furt to nebylo ono o proti ostatním zápasům.Skóre nakonec bylo 9:1 pro Lhotu,když jsme si jediný gól nachali dát po rohovém kopu.Musíme si přiznat že ten to zápas byl z naší strany na podzim nejméně HERNĚ vydařený.I tak za celý podzim patří všem hráčům, trenérům,vedení klubu a též rodičům poděkování.Všem chci popřát do jarních bojů honě síly a hlavně fotbalovosti,zdraví aby vybojovali to první místo co drží po podzimu. Jestřabí Lhota - Slavia Jesenice 9:1 (4:0)
Trenér: Sandholc Zbyněk
Vedoucí: Dušek Karel