** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

5a8eb804c27a34e17a05790658f75f66Poslední a důležitý zápas v neděli v Jesenici.Sobotní zápas Straky doma zvládli a tak naši hráči museli v Jesenici získat alespoň bod což se nám povedlo v plné bodové výši.První poločas z naší strany dobrý v dobrém pohybu a vyjádřeno 3 góly.Mírná komplikace z naší strany v druhém poločase byla darovaná penalta domácím,

kterou proměnili a za chvíli po nedorozumění obránců jsme inkasovali druhý gól.Ale další komplikace jsme už nepřipustili a přidali další dva góly a zvítězili 5:2 a slavíme první a zasloužené místo v 1 A třídě.
Rád bych poděkoval všem nejenom hráčům ,kteří se podíleli na úspěchu a příkladnou reprezentaci Lhoteckého fotbalu.Všem hráčům,kteří skončili v st. žácích přeji pohodový přechod do vyšší věkové kategorie.
Na závěr děkuji sponzorům a v neposlední řadě taktéž obecnímu úřadu za finanční podporu.
V úplném závěru doufám ve spolupráci minimálně v další sezóně s p.Sandholcem,který má podstatnou zásluhu na tomto úspěchu.
Trenér: Sandholc Zbyněk
Vedoucí:Dušek Karel
Asistent:Věříš Pavel