** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Lhotecká kopaná prožila těžký víkend, jelikož žádnému z družstev se nepodařilo ukořistit žádný bodový zisk.

13. 4. 2024 – sobota 10:00 – Žáci 1:7 SK Bečváry
Góly: Jaborský (65.) – Masopust 3x (33.,37. a 44.), Luzar 2x (38. a 70.), Novotný (46.), Vít (52.)
ŽK: žádná
ČK: žádná
Počet diváků: 30

Sestava:
Hampl – D. Fišer, F. Fišer, Linhart (K), Jaborský, Mejstřík, Šárová, Viltová, Dostálová, Vavřina, Vlk, Vojtíšek, Herda, Málek, Karban

Druhé mistrovské utkání jsme hráli opět doma a tentokrát s lídrem z Bečvár. Naši hráči první poločas hráli velmi dobře. Soupeři stačili a nepouštěli ho do vyložených šancí. Soupeř měl

pouze střely z dálky, a ty byly nepřesné nebo je náš brankář dokázal zneškodnit. Bohužel po

jediné chybě v 1. poločase se hostům podařilo vsítit gól. Poločas 0:1 byl i tak pro nás velmi

dobrý počin.
Bohužel, nástup do druhého poločasu nám hrubě nevyšel, a tak bylo brzy skóre utkání už 0:4.

Poté hosté přidali další dvě branky. Nám se podařilo snížit krásným gólem, když jsme přelobovali hostujícího gólmana. Hosté nakonec v poslední minutě ještě navýšili skóre na 1:7.

I přes prohru je hráče potřeba pochválit, zvlášť za první poločas. Je znát, že většina hráčů se zlepšuje. Hlavně vydržet a neusnout na vavřínech“, hodnotil trenér žáků K. Dušek.

Lhotečtí se nachází na posledním místě tabulky, Bečváry jsou na opačném pólu.

14. 4. 2024 – neděle 10:00 – Zruč + Ledeč 1:0 Dorost
Góly: Božík (83.)
ŽK: Koten (73.), Božík (90.) – D. Karban (75.)
ČK: žádná
Rozhodčí: Š. Pipek

Sestava:
Hála – D. Karban, Louman, Hanes – Topinka, O. Záhora, Věříš, Senohrábek (K), M. Hofierka – Janáček, Vávra
Lavička:
Bourek, Zmátlo a J. Hofierka

Dorostenci nezměnili svou polohu v tabulce (předposlední příčka). Zruč se dotáhla na desátou Radim.

14. 4. 2024 – neděle 14:00 – B-tým 1:2 FK Týnec nad Labem
Góly: Branda (5.) – Váňa (23.), O. Robovský (63.)
ŽK: Procházka (13. a 76.), Kureš (73.) – Nesládek (61.)

ČK: Procházka (76.)
Rozhodčí: Z. Veselý
Delegát: A. Nouzák