** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

V sobotu 17.9. jsme před polednem sehráli utkání na půdě Stříbrné Skalice ,kde hrají svá utkání hráči Kostelce.
Domácí team zrovna slavil 95 let založení klubu.Naši hráči v úvodu zápasu působili velmi ospalím dojmem a až po deseti minutách se hra začala otáčet na naši stranu.Po zbytek poločasu jsme byli lepším teamem a převahu jsme korunovali gólem.Poločas jsme vyhráli 1:0.
Do druhého dějství jsme nastoupili opět aktivně, ale gól se nám nedařilo přidat.Poté přišel trest v polovině druhého poločasu kdy po chybě stopera a golmana domácí vyrovnali.Hráči se ale nevzdali a za 3 min.jsme skóre opět otočili na naši stranu .Poté jsme během pěti min. rozhodli utkání dalším gólem.Účet jsme zakončili pokutovým kopem.Sice jsme domácím překazili oslavy.ale za výkon v utkání si výhru žáci zasloužili.

TRENÉR: LOUMAN VÁCLAV
VEDOUCÍ : DUŠEK KAREL